ATSILIEPIMAI


Greta ir Aivaras

Nesuabejojome del jo nei vienos minutes! Puikiai sugebejo suprasti, ko mes norime, patarti ko reiktu grazioms nuotraukoms ir gerai nuotaikai vestuvems. Savo srities specialistas, kuris atkreipia demesi i menkiausias smulkmenas. Net mano vyras, kuris neypatingai megsta stoveti pries objektyva, atsipalaidavo ir sake dar ne karta naudosis Nerijaus paslaugomis. Zmogus atiduoda save 100 % Aciu labai labai:)))))


atsiliepimuEglė ir Mantas

Džiaugiamės pasirinkę Nerijų kaip savo vestuvių fotografą. Labai draugiškas ir malonus žmogus, bei savo srities profesionalas, manau, tai puikiai atsisipindi nuotraukose. Tikimės, kad tai nebuvo paskutinis mūsų susitikimas!


atsiliepimuKristina ir Mantas

Žmogutis mylintis savo darbą! Viskas iki menkiausios smulkmenos! Dirbti su juo vienas malonumas 🙂


vestuvesIndrė ir Arnas

Tikras savo srities profesionalas! Esame begalo patenkinti tavo darbu!!! Viskas išbaigta iki menkiausios smulkmenos. O visą dieną praleisti su tavimi buvo vienas malonumas, nuoširdus bendravimas, smagi atmosfera ir 1000% atsidavimas savo darbui tik parodo koks tu esi darbštus ir nepralenkiamas. Rezultatas ką mes išvydome nuotraukose pranoko visus mūsų lūkesčius! AČIŪ tau Nerijau, kad mūsų gražiausią gyvenimo dieną įamžinai tobulose nuotraukose! 🙂 I&A


VestuvesVilmantė ir Gediminas

Norim labai padėkoti tau, kad prisidėjai prie mūsų šventės ir įamžinai nuostabiausias mūsų gyvenimo akimirkas. Buvo nuostabu!!!! O visos fotosesijos metu tikrai jautėmes laisvai ir gerai!!


asdasdasdValdonė ir Aurimas

Tikras profesionalas be proto mylintis savo darbą. Sakom Tau didžiulį ačiū, už nuoširdų bendravimą ir atsidavimą darbui. Tikrai tik patys geriausi žodžiai, nerealu, jog galime bendrauti tarsi draugai, taip lengvai ir paprastai, o įamžintos akimirkos tiesiog atima žadą. Kaip mums pasisekė, jog radome Tave!! Tikimės, jog susitiksime dar ne kartą 🙂


vestuvesIeva ir Gintaras

Norėtume padėkoti fotografui Nerijus Šabanauskas už įamžintus gražiausius momentus. Jūs esate tikras savo srities profesionalas, nuotraukos viską pasako už save!


hghghJustina ir Marijus

Labai profesionalus, mokantis bendrauti, tikrai išmanantis savo darbą ir nedarantis darbo bet kaip! Atsidavimas, kokybė, skrupulingumas – visa ko reikia profesionaliam fotografui 🙂 Ačiū!


Mintautė ir Justinas

Nuostabus fotografas, puikus atsidavimas ir bendradarbiavimas. Didžiausias pliusas yra malonus bendravimas, kas net pirmą svarbią fotosesiją nepriverčia jaudintis, tiesiog leidžia atsipalaiduoti ir mėgautis švente 🙂 !!! 10 balų už darbą ir energiją!! Rekomenduoju :))


Vilija ir Justas

Labai patenkinti, gražu, ačiū:)


Evelina ir Mindaugas

Lengva bendrauti, labai draugiškas žmogus! Jo darbai kalba už jį patį! Esam labai patenkinti nuotraukomis! :* AČIŪ DIDELIS


Edita ir Karolis

Itin draugiškas ir profesionalus fotografas! Tikrai nuoširdžiai rekomenduočiau kiekvienam! Ačiū už TOBULAS nuotraukas


Monika ir Evaldas

Ačiū, Nerijau, kad prisidėjai prie mūsų šventės ir įamžinai nuostabias akimirkas 🙂